DELİKLİ KOY  © 2016  |  PRIVACY POLICY

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Admin
6 Tem 2017

Her Şeyi Kendiniz Yönetin. Patron Sizsiniz.

0 yorum

Forumunuz tamamen sizindir. Kolayca yeni üyeleri onaylayın, yorumları devre dışı bırakın, mesajları istediğiniz gibi düzenleyin ve daha fazlasını yapın! Wix Forum'un kolay yönetim araçları, forumunuzu yönetmenizi kolaylaştırır ve her zaman kontrolde olmanızı sağlar.

Bir mesajı beğenmediniz mi? Hiç sorun değil. İstediğiniz mesajı kolayca silebilir ve forumunuzdan kaldırabilirsiniz.

Yeni Mesajlar
 • Admin
  6 Tem 2017

  Wix Forum, site ziyaretçilerinizle bağlantı kurmak ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için mükemmel bir araçtır! Söylemek istediğiniz bir şey mi var? Kendi tartışmanızı başlatmak için Yeni Mesaj Oluştur'a tıklayın. Forumunuzda başka ne yapabilirsiniz? Akılda kalıcı bir isim verin, sınırsız kategoriler oluşturun ve Kart veya Klasik gibi güzel düzenlerden birini seçin. Forumunuzda bir sürü resim varsa, Kart düzeni sizin için doğru seçimdir! Klasik bir düzen, uzun metin içeren tartışmaları için mükemmeldir. Üstelik her iki düzen de bilgisayar ve mobilde harika görünür. İstediğiniz düzeni seçtikten sonra, forumunuzun tam istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için çarpıcı tasarım özellikleri ile özelleştirin.
 • Admin
  6 Tem 2017

  Bir dakikanızı ayırın ve mesajlarınız için geçerli olan anahtar kelimelerinizi ekleyin. Bu arama motorlarının sitenizi daha kolay bulmasını sağlar ve bu sayede sitenize gelen ziyaretçileri artırır. Aktif bir foruma sahip olmanız SEO için çok iyidir! Ne kadar çok katılımcı forumunuza mesaj ekler ve yorum yazarsa, arama motorlarının sizi bulması o kadar kolaylaşır. Mesajlarınıza yazıdığınız konularla ilgili anahtar kelimeler eklemenizi tavsiye ederiz.
 • Admin
  6 Tem 2017

  Forumunuzu sosyal medyada paylaşarak daha çok kişinin katılmasını sağlayın. Bu sitenize daha çok trafik yönlendirmenizin hızlı ve kolay bir yolu. Forum ziyaretçilerinizin beğendikleri mesajları ve tartışmaları tek bir tıkla paylaşabileceğini biliyor muydunuz?